גבעת הסלעים ראש העין

כל מה שרציתם לדעת על שכונת גבעת הסלעים בראש העין

אודות שכונת גבעת הסלעים

שכונת גבעת הסלעים היא שכונה מאוכלסת ללא עתודות בנייה. מתגוררים בה כ-3000 תושבים והיא מאופיינת באוכלוסייה ותיקה לצד משפרי דיור בעלי יכוליות כלכליות. המדד הכלכלי בשכונה הוא בינוני-גבוה והיא מדורגת 7 מתוך 10

שכונת גבעת הסלעים ממוקמת בצפון העיר ראש העין. היא תחומה בין הרחובות נתן שאול, דרך מנחם בגין, נחל רבה וקיבוץ גלויות. 

הנכסים בשכונה מאופיינים ברובם בבנייה צמודת קרקע, של קוטג’ים, בתים פרטיים ובניינים נמוכים בגובה של עד 3-4 קומות והיא סמוכה לכניסה מ כביש 6, ומכביש 444 (דרכו ניתן להגיע לכיוון מודיעין וירושלים).

בקרבת השכונה, שוכן לו “אגם הצלילים”, אגם יפהפה בו תוכלו לערוך פיקניק שקט. באגם מתקיימים מדי פעם מופעים מטעם העירייה בשעות הערב ויש גם במה קבועה שעליה מופיעים הזמרים. כמן כן, ניתן לטייל בטיילת “צלילי המוסיקה” לאורך נחל רבה, שנמתחת מיער ראש העין במזרח ועד פארק לב ישראל ואם כל הטבע הזה לא מספיק, במרחק הליכה מהשכונה תוכלו למצוא את יער ראש העין, יער קהילתי קטן בגודל 1000 דונם, לאורך יובלו של נחל רבה.

מגבעת הסלעים יש תחבורה ציבורית סדירה למרכז העיר, לפתח תקווה, לתל-אביב ולתחנת הרכבת ראש העין צפון במחלף קסם. באמצעות הרכבת ניתן להגיע במהירות לתל-אביב. כיאה לשכונה ותיקה, ניתן למצוא בה מספר מוסדות ציבור ושירותים, כגון גני ילדים, בתי ספר, מרכז קהילתי, מרכז קניות ופנאי קניון הגבעה, קריית חינוך עם מגרשי ספורט, קופת חולים ותנועת הצופים.

השכונה ממוקמת דרומית לאזור התעסוקה פארק תעשייה “אפק” שבו שוכנות חברות גדולות וידועות, כגון חברת פרטנר תקשורת. אזור תעסוקה זה מספק מקורות תעסוקה רבים ומגוונים לתושבי השכונה והעיר, ומושך רבים גם מחוץ לעיר.    

מגורים וקהילה

שכונת גבעת הסלעים מאופיינת ברובה בבנייה צמודת קרקע של קוטג'ים טוריים מותיקי העיר. בשכונה קיימים גם בנינים בבנייה נמוכה של 3-4 קומות

שכנים

בשכונה מתגוררים כיום כ-3,000 תושבים והאוכלוסייה מתאפיינת בתושבים ותיקים לצד משפרי דיור בצמודי הקרקע.

קניות

בשכונה קיים מרכז קניות ופנאי קניון הגבעה, קניון בוטיק המשרת את התושבים. בנוסף קיימים רשתות מזון רבות במרחק נסיעה קצר

חינוך ותרבות

בשכונה קיימים גני ילדים, בתי ספר, מרכז קהילתי ותושבי השכונה נהנים מקונסבטוריון מפותח הממוקם במרחק נסיעה קצר מהשכונה ומשרת את תושבי העיר

ספורט וכושר

בנוסף למסלולי הליכה רבים בשכונה וביער ראש העין הסמוך , נהנת גבעת הסלעים מקריית חינוך עם מגרשי ספורט

טבע

קרבה ליער ראש העין, פארק המשתרע לאורך ואדי רבה החוצה את העיר, גינות ופארקים קטנים מפוזרים בשכונה והרבה ירוק.

תיווך בוטיק אפיקי נדל"ן בראש העין- המומחים לראש העין והסביבה

תיווך בוטיק אפיקי נדל”ן הוא משרד לתיווך ושיווק נכסים הפעיל בראש העין מזה 15 שנה. מאחורינו מאות עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים. 

אנחנו מחברים אנשים לנכסים, נכסים לאנשים ויודעים ברגישות, תמיד עם חיוך ובסובלנות רבה, למצוא את הדרך לחבר בין שני צדדים – שלכל אחד יש חששות ורצונות שונים, למצוא את המחבר ביניהם ולהוביל לעסקה מוצלחת בהתאמה אישית ולשביעות רצון מלאה של שני הצדדים.

שדרות שלמה המלך 2 מול תחנת דלק סונול

התקשרו אלינו ל 03-9383388

או שלחו מייל ל yosi@afikeynadlan.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

תמונת באנר