מוכר נכס?

אז למה אנחנו מתחייבים למכירה תוך 30 יום?

כי אצלנו עושים את זה קצת אחרת בשיטה שהוכיחה את עצמה במאות עסקאות.

רשימות המתנה של קונים שמחפשים בדיוק את הנכס שלכם

בשלב ראשון, עוד לפני תחילת השיווק האגרסיבי אנו פועלים מול לקוחות פוטנציאלים המחפשים נכס כמו שלכם. אפיקי נדל”ן פועלת כבר מעל 20 שנה בראש העין ואחת החוזקות שלנו היא כמות הלקוחות שמחפשים נכס, בין אם מדובר בלקוחות חוזרים או חדשים.מדובר במתעניינים שראו מספר נכסים, הם מבושלים לקנייה ומחכים לנכס האחד. אולי זה הנכס שלכם?

שיווק, פרסום ושליטה אבסולוטית בדיגיטל

 אפיקי נדל”ן מחזיקה בנכסים אינטרנטיים בעלי טראפיק מהגבוהים בתחום והנכס שלכם מקבל אלפי צפיות באתר האינטרנט וברשתות החברתיות המקושרות למשרד. בנוסף אנו דואגים לפרסם את הנכס בלוחות המכירה הקלאסיים ובכל מיני אתרים ופורטלים חזקים איתם יש לנו שיתוף פעולה. אפיקי נדל”ן פועלת בשיתוף פעולה מלא מול משרדי תיווך נוספים בעיר ומחוצה לה על מנת לעניין רוכשים פוטנציאליים.

שילוב בעלי מקצוע ומומחים בתהליך המכירה לטובתכם ולטובת הקונים

וכשהגעתם סוף סוף למכירה אנחנו נמצאים שם לאורך כל הדרך ועם כל פתרון שרק תצטרכו על מנת לקדם את העסקה. אפיקי נדל”ן נמצאת בשיתוף פעולה עסקי עם כל בעלי המקצוע שאי פעם תצטרכו בזמן המכירה ולאחריה. אנחנו נדאג לכם  לשירותי עורך דין, מגשר על פי צורך, פגישה עם יועץ משכנתא שיתאים לכם את ההלוואה בדיוק על פי הצרכים שלכם, בעלי מקצוע לשיפוץ, בדיקות בעירייה ועוד…

לקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר וממליץ לאחרים… לא נגענו

אני מכיר את דגנית כבר תקופה ואת יוסי הכרתי לאחרונה. אני יכול להגיד על שניהם שמדובר באנשים אדיבים שנותנים מעל ומעבר. נהנתי להעזר בהם בייעוץ והכוונה בראש העין. תודה.
סהר ברעם
המתווך הכי טוב בראש העין והסביבה. מכר לנו את הדירה בפחות מחודש וחצי. דאג לבצע את העסקה על הצד הטוב ביותר בכל ההיבטים שקשורים. יש ערך אמיתי למתווך מקצועי 👍
דוד שילוח
אין מילים לתאר את המקצועיות, האמינות, האמון והיחס החם שקיבלתי מדגנית, מתחילת הדרך ועד לחתימה על החוזה. ממליץ בחום ואין לי ספק שדגנית תהיה גם המתווכת בעסקה הבאה שלי.
בני אהרון

חשוב מי מוכר לך את הנכס

בשנים  האחרונות הפכה ראש העין לאחת הערים המבוקשות בגוש דן. תנופת הבנייה החדשה ומעבר של זוגות צעירים ומשפרי דיור מהמרכז הפכה אותה לבחירה אטרקטיבית של אלה שמחפשים איכות חיים.

למרות כל זאת היצע הדירות בראש העין הוא מהגבוהים במרכז ועל מנת לקבל את  המחיר טוב על הנכס שלכם הוא חייב להיות משווק במקצועיות על ידי מומחים. למה? כי כאשר מדובר בנכס שלכם אתם רוצים ודורשים את מקסימום הפעולות על מנת למכור את הנכס במחיר מעולה, בזמן סביר ובמינימום הפרעה ההתנהלות היומיומית שלכם.

 

דברו איתנו
03-9383388

שלמה המלך 2 ראש העין