מאת יוסי חיים - אפיקי נדל"ן

מאת יוסי חיים - אפיקי נדל"ן

מעבר דירה לאוכלוסיה המבוגרת

כיצד מתאימים מעבר דירה לאוכלוסייה המבוגרת?

הגיל השלישי מביא עמו שלל אתגרים, חלקם מגיעים בהפרעה ומשבשים את איכות החיים של הקשישים והמשפחה המטפלת בהם. למשל, מצבים בהם קשישים נהיים סיעודיים או נזקקים לגור קרוב למשפחה או למרכז טיפולי, מצריכים מעבר דירה רגיש ומדויק שיוכל לסייע לכל הנוגעים בדבר לגבש שגרת חיים נעימה ונוחה. כדי לבצע את התהליך בצורה קלה וזורמת, מומלץ לפנות לשירותים של משרד תיווך מקצועי, שיסייע בהוצאת העסקה לפועל.

בחרו משרד תיווך מוכר ואמין

מכיוון שאוכלוסיית הגיל השלישי היא אוכלוסיית יעד רגישה שיש לטפל בה בעדינות המירבית, יש צורך בבחירת משרד תיווך בעל מוניטין וניסיון בטיפול בעסקאות מהסוג הזה. חשוב לבחור משרד תיווך שמפגין גם חום ואנושיות לצד רמה מקצועית גבוהה וכך אתם יכולים לדעת שאתם והקשישים הקרובים אליכם נמצאים בטיפול של ידיים מסורות והאינטרס של כולם הוא משותף ומפרה.

ראש העין הינה עיר ותיקה ובשכונותיה הישנות מתגוררים אזרחים ותיקים רבים. משרד התיווך אפיקי נדל”ן פעיל כבר מעל 20 שנה באזור ומאחורינו מאות עסקאות בהם היו מעורבים אזרחים ותיקים שהחליטו למכור ולעבור לדירות קטנות יותר.

פינוי בינוי והתחדשות עירונית

גם כאשר מבצעים פרויקט פינוי בינוי והתחדשות עירונית יש לפנות את הדיירים מבתיהם ולדאוג להם לדיור חלופי עד לבניית הדירה החדשה. כאשר מדובר בדיירים מבוגרים, הטיפול צריך להתבצע בעדינות ומעבר לחוקים הקיימים בעניין מבוגרים בעסקאות מעין אלו, יש לבחור משרד תיווך אמין ומוכח שיטפל וילווה בנושא הדיור החלופי. בראש העין בוצעו מספר פרוייקטים כאלה, בהם היה מעורב משרד התיווך אפיקי נדלן.

התאמות נוספות בדירות של קשישים

משרד תיווך איכותי הוא גם זה שיוכל למצוא עבורכם דירה שהמפרט הטכני שלה הולם מגורים של קשישים. דירה כזו צריכה למשל להכיל:

  • חדרי שירותים ואמבטיה מרווחים ומונגשים, שניתן להכניס אליהם כיסא גלגלים, הליכונים, אמצעי עזר לישיבה וקימה בטיחותיות וכדומה.
  • חדר אורחים או חדר שינה נוסף בו יכול להתגורר מטפל סיעודי
  • סלון מרווח בו ניתן לשבת על כורסת טלוויזיה גדולה
  • שקעי חשמל, גופי תאורה ומקומות אחסון שלא דורשים מאמץ כדי להגיע אליהם או להתכופף אליהם
  • חניה מסודרת לטובת המשפחה שמבקרת את הקשיש או רכב לנכים שברשותם
  • קרבה למוסדות בריאות, מועדוניות פנאי לקשישים ועוד.

הגדירו מראש את התקציב והצרכים ומשם משרד תיווך מעולה שתבחרו, כבר יעשה את העבודה ויתאים לקשיש נכס הולם מתוך ההיצע הקיים.

משרד התיווך שלכם בראש העין – אפיקי נדל”ן

אפיקי נדלן הנו משרד בוטיק המומחה בשיווק ומכירת נכסים בראש העין. מאחורינו מאות עסקאות מוצלחות של לקוחות שהחליטו להפקיד בידינו את ההחלטה אולי החשובה ביותר בחייהם.  וממשיכים לחזור אלינו ולהמליץ.

שוקלים לרכוש דירה? תרימו טלפון. אנחנו כאן לייעץ לכם: יוסי 072-3944282 דגנית 072-3944285

אפיקי נדל”ן המקום הבטוח לבית שלך!

דירות למכירה

דירות להשכרה

דירות גן

פרטיים ודו משפחתי