משכנות המוזיקה (ותיקה)

מה שצריך לדעת על שכונת משכנות המוזיקה והשכונה הותיקה בראש העין

אודות שכונת משכנות המוזיקה והשכונה הותיקה

שכונת משכנות המוזיקה הוקמה בלב ליבה של השכונה הותיקה בראש העין והביאה איתה משב של רעננות ופיתוח סביבתי מואץ לאיזור. בנייה רוויה ומודרנית, גנים ציבוריים, שטחים ירוקים, פארק עם אמפיתיאטרון ועוד…

השכונה הותיקה בראש העין מממוקמת בין הרחובות שדרות שאול המלך, שלום מנצורה והמרץ. מדובר בעצם בראש העין ההיסטורית שהוקמה בשנת 1949 על חורבותיו של בסיס בריטי נטוש מיד אחרי מלחמת העצמאות ושוכנו בה עולים מתימן שעלו לארץ במבצע כנפי נשרים.

ברבות השנים התפתחה השכונה והוקמו בה מבני קבע וקבעו בה את מושבם דור 2 ו 3 לעולים. ב 1994 הורכזה ראש העין כעיר בישראל.

שכונת משכנות המוזיקה נבנתה בלב ראש העין הותיקה ושינתה מעט את הצביון של השכונה עקב השימוש בבנייה רוויה של בניינים גבוהים באזור של צמודי קרקע. בנוסף, הוקצו שטחים רבים לגינות ציבוריות ונבנו בהם מונומנטים מעולם המוזיקה ומתקני משחק מהעולם המוזיקלי כיאה לשמה. בנוסף הוקם בשכונה פארק גדול עם משטחי דשא, משטחי החלקה לילדים, אמפיתאטרון להופעות ואזורי משחק  לילדים.

מיקומה של השכונה בתוך מרכז העיר קרבה למוסדות ציבור ושירותים קהילתיים, כגון גני ילדים, בתי ספר, תיכון, מרכזי מוזיקה, אולפנות, מרכזים מסחריים, ספריה עירונית, סניפי קופות חולים ועוד.  

מבחינת תעסוקתית, ניתן למצוא במרחק קצר מהשכונה  את אזור התעשייה והמלאכה הישן של ראש העין, בו ממוקמים משרדים רבים, בתי עסק פרטיים ובתי מלאכה.

מגורים וקהילה

שכונת משכנות המוזיקה מאופיינת בבנייה רוויה של בניינים רבי קומות לצד בתים צמודי קרקע ותיקים בשכונה הותיקה שנבנו עוד בקום המדינה.

שכנים

בשכונת משכנות המוזיקה ניתן למצוא זוגות צעירים מראש העין הותיקה שרצו להישאר בשכונה ליד מההורים ומשפרי דיור מערים אחרות

קניות

חדש לצד ישן. חנויות רחוב ותיקות ושוק ראש העין המקסים לצד מרכז מסחר וקניות נצבא סיטי הכולל מתחם בילוי, הסעדה וכו..

חינוך ותרבות

תושבי השונה נהנים מבתי ספר רבים, תיכון, מרכזים קהילתיים ואולפנה. כמו כן ספרייה עירונית גדולה וכמובן קרבה לקונסבטוריון של ראש העין

ספורט וכושר

פארק רחב ידיים עם משטח החלקה לילדים, מרכז קהילתי עם חוגי ספורט, שפע גינות ציבוריות ומסלולי הליכה ומכון כושר חדשני בנצבא סיטי

טבע

שכונת משכנות המוזיקה משופעת בגינות ירוקות ופארק גדול עם דשא. בנוסף, קרבה לכל חמדות הטבע בסביבה, פארק נחל רבה, יער ראש העין, מבצר אפק ועוד...

תיווך בוטיק אפיקי נדל"ן בראש העין- המומחים לראש העין והסביבה

תיווך בוטיק אפיקי נדל”ן הוא משרד לתיווך ושיווק נכסים הפעיל בראש העין מזה 15 שנה. מאחורינו  מאות עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים. 

אנחנו מחברים אנשים לנכסים, נכסים לאנשים ויודעים ברגישות, תמיד עם חיוך ובסובלנות רבה, למצוא את הדרך לחבר בין שני צדדים – שלכל אחד יש חששות ורצונות שונים, למצוא את המחבר ביניהם ולהוביל לעסקה מוצלחת בהתאמה אישית ולשביעות רצון מלאה של שני הצדדים.

שדרות שלמה המלך 2 מול תחנת דלק סונול

התקשרו אלינו ל 03-9383388

או שלחו מייל ל yosi@afikeynadlan.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

 

תמונת באנר