אודות אפיקי נדל"ן

מי אנחנו?

ולמה אנחנו מובילים את תחום התיווך בראש העין?

חברת אפיקי נדל“ן הוקמה לפני כ-15 שנה על ידי יוסי חיים –  יועץ נדל“ן בכיר ומגשר מוסמך שהביא עמו ניסיון עשיר ורב שנים בתחום הנדל“ן ושיווק פרויקטים. יחד אתו במשרד דגנית ידיד אל בעלת ניסיון רב בתחום השיווק, המכירות והנדל“ן שהצטרפה אליו לפני כשנתיים. משרד אפיקי נדלן נחשב למשרד בוטיק, אשר מומחה במגזר הפרטי והעסקי, בשיווק דירות חדשות מקבלן ודירות יד שניה. בענף הנדל“ן שהוא מאוד דינאמי, בעיר מתפתחת כמו שלנו שעוברת הרבה שינויים ותמורות, אפיקי נדל“ן התאימה את עצמה לשינויים ושומרת על יציבות, מוניטין ושם טוב. יש לנו מאות עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים. אנחנו מחברים אנשים לנכסים, נכסים לאנשים ויודעים ברגישות, תמיד עם חיוך ובסובלנות רבה, למצוא את הדרך לחבר בין שני צדדים – שלכל אחד יש חששות ורצונות שונים, למצוא את המחבר ביניהם ולהוביל לעיסקה מוצלחת בהתאמה אישית ולשביעות רצון מלאה של שני הצדדים.

דגנית ידיד אל

דגנית ידיד אל בעלת ניסיון רב בתחום השיווק, המכירות והנדל“ן’, הצטרפה למשרד לפני כשנתיים.

יוסי חיים

יוסי חיים הוא הבעלים, יועץ נדל“ן בכיר ומגשר מוסמך שהביא עמו ניסיון עשיר ורב שנים בתחום הפרויקטים.

יחודיות

הייחודיות והיתרון של משרד אפיקי נדל“ן זה קודם כל הידע הרב אותו רכשנו לאורך השנים, המשרד מכיר באופן אישי רבים מתושבי העיר אשר עברו דרכנו וקבלו שרות מקצועי יוצא דופן והפכו ללקוחות חוזרים, נאמנים וממליצים. יש לנו ידע רב, בקיאות והיכרות עם כל סוגי הנכסים שיש בעיר ובסביבה ולראיה אנשים אשר מבקשים למכור, להשכיר בית או דירה ומבקשים חווית שירות ברמה אחרת, מגיעים אלינו. דרך העבודה שלנו היא שונה, אנחנו עובדים בצורה יסודית ומאוד וממוקדת ובכך חוסכים ללקוחות שלנו זמן רב וכסף.

מוכרים דירות

אני מאמין

אנחנו מאמינים כי הקשבה ואמון הם בסיס לכל. ראשית חשוב לנסות ולהבין מה הם הצרכים האמיתיים של הלקוח, בין אם הוא מוכר או קונה נכס. לעזור לו לעשות את השינוי הגדול, לענות על כל הספקות שעולות לו בדרך, ללוות אותו בתהליך שהוא רגשי לחלוטין. רכישת בית, זו אחת העסקאות הכי חשובות שבדרך כלל עושים בחיים. זה תהליך לא פשוט שלעיתים מעלה אצל הלקוחות חששות, לא לכולם יש את הידע והאינפורמציה המלאים והדבר מוביל לעיתים לחוסר בטחון והתפקיד שלנו הוא להעניק ללקוח את מלוא הביטחון, מידע אמין ומהימן על מנת לתפור ללקוח את העסקה הנכונה והמתאימה לו ביותר.

 

סגירת עסקאות נדל"ן

קשר עם לקוחות

לאורך השנים, יצר משרד אפיקי נדל“ן קשר חם והדוק עם לקוחותיו, שממשיכים לחזור ולהמליץ. לקוח מרוצה הוא השגריר הטוב ביותר שלנו וזוהי תפיסת עולמנו, לכן אנחנו לא נתפשר על מקצועיות ולא על יחס אישי ותומך, רמת שרות גבוהה תוך מחויבות לאמינות, שקיפות מלאה ואתיקה מקצועית לכל אורך התהליך עד לקבלת המפתח. הקשר הוא לא רק עם הלקוחות אלא גם עם ספקי השרות. יש לנו קשרים נפלאים עם המחלקות הרלוונטיות בעיריית ראש העין ועם ספקי שרות נוספים בתחום אשר מעניקים שרות לקהל הלקוחות שלנו. אנחנו נותנים מענה ומעטפת מקצועית של אנשי שרות כמו עורכי דין, יועצי מס, בנקים ויועצי משכנתאות, שמאים, אדריכלים ומעצבי פנים, קבלני שיפוץ ועוד אשר מחויבים ליחס אישי ושרות במחיר מיוחד והוגן ללקוחות אפיקי נדל“ן.